Kutrowe

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

KONA PERSEO 80

122374

Nowy produkt

1 Przedmiot

156 € brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Ilość segmentów 1
Długość 1,70 m
Lbs / Yds 80 lbs

Więcej informacji

 Ultra mocne wędziska morskie przeznaczone do najcięższych połowów na wodach Skandynawii. GRAUVELL KONA PERSEO 80 (NOWOŚĆ na 2018) przeznaczone do współpracy z multiplikatorem produkowana na grubościennych blankach wykonanych z najwyższej jakości kompozytów węglowych aby zagwarantować im ponadprzeciętną wytrzymałość na przeciążenia niezbędną przy połowach okazowych ryb na dużych głębokościach.

 Wędziska są na tyle mocne aby każdy wędkarz posługujący się tym wytrzymałym kijem był przygotowany na sytuację kiedy oczekiwany dorsz okaże się wyrośniętym halibutem błyskawicznie wybierającym z kołowrotka zapas linki, kije muszą podołać sytuacji gdy trzeba mocno dokręcić hamulec i na zasadzie przeciągania liny siłowo wlec rybę w stronę powierzchni. Projektując wędki do walki z takimi rybami wzięliśmy pod uwagę tarcie jakie występuje w przelotkach i dlatego wędka została wyposażona w przelotki rolkowe SEA GUIDE odporne na działanie słonej wody. Zastosowane rozwiązanie powoduje że linka przesuwając się, zamiast trzeć o nieruchomy element porusza się po obracającej rolce nie powodując tarcia i zmniejszając ryzyko na zerwanie zestawu wraz z rybą.

 Aby najlepiej dostosować te kije do walki z największymi rybami długą rękojeść zakończyliśmy krzyżakiem umożliwiającą montaż w pasie holowniczym.